Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

אחסון במכולה או אחסון במחסן ?

אחסון תכולת דירה

אחסון במכולה או אחסון במחסן ?

אם אתם צריכים לאפסן ציוד במחסנים יש כמה דברים שכדאי מאוד שתבדקו לפני שתחליטו היכן לאחסן את הציוד שלכם. כן, אנשים רבים עושים סקר מחירים ומבקשים המלצות על שירותים שונים כמו הובלות, הובלות עם מנוף ושירותים שונים שהם זקוקים להם, אבל לא יודעים שמחסנים הם מקום שחשוב מאוד לבדוק - כל הרכוש שלכם עומד עומד להימצא במחסנים האלה לאורך שבועות או חודשים, ולעתים גם לאורך שנים כמו אצל אנשים שטסים לגור במדינה אחרת לפרק זמן של מספר שנים אך מתכננים לחזור לישראל ולכן רוצים לשמור על הציוד שלהם פה בארץ. 

לכן חשוב מאוד לבדוק היכן יהיה הרכוש שלכם שמור לאורך כל הזמן הזה - ובאילו תנאים. 

מה חשוב לבדוק בטרם האחסון?

כמו בכל דבר בחיים אנחנו נוטים לבדוק דברים על פי המחיר שלהם, אבל במקרה של אחסון תכולת דירה או אחסון ציוד יש כמה דברים שכדאי לבדוק אפילו לפני המחיר:  

 

  1. ראשית בדקו שהחברה שפניתן אליה היא חברה חוקית המתנהלת בצורה מסודרת ומאורגנת. כך, בדקו שהחברה עובדת עם קבלות ומתנהלת כחוק מולהשלטונות ומול הרשויות - למשל שהחברה משלמת מס הכנסה וכן משלמת ארנונה. נכון שרוב האנשים לא בודקים את הדברים האלה, אבל תארו לעצמכם שחלילה השארתם את כל הרכוש היקר שלכם אצל חברת אחסון ציוד וטסתם לרילוקיישן מדינה אחרת. החברה שאצלה איחסנתם את הרכוש שלכם הינה חברה שמתנהלת בצורה לא מסודרת וכעבור כמה חודשים הבעלים נקלעים לקשיים ומתבקשים לפנות את המקום - מה קורה אז עם כל הציוד שלכם?
  2. לכל מקרה שעלול לקרות - חשוב שתוודאו כי החברה שפניתן אליה מבטחת את המקום מפני פריצות ומבטחת את הרכוש שלכם מפני גניבה ומפני נזקים שונים
  3. ודאו שהמקום מאובטח בכל האמצעים הנחוצים. ודאו כי הקום מגורדר ונעול, ודאו כי יש אזעקה במקום וכי החברה מחוברת למוקד ביטחון
  4. ודאו כי המחסנים מתוחזקים בצורה נאותה - ודאו כי הם עוברים ניקיון כשגרה, שמבצעים במחסנים ריסוס באופן תדיר כדי שהציוד שלכם לא יינזק
  5. ודאו כי המחסנים מאווררים היטב וכי הציוד לא נהרס מרטיבות או חוסר אוויר שעלולים לגרום לטחב ונזק לרכוש שלכם 

מחסנים לאחסון תכולה - התקשרו אלינו וקבלו מחיר אטרקטיבי 

 

מחיר אחסון יהיה בהתאם לרמת התחזוקה שהרכוש שלכם זוכה לה - זה צריך להיות המדד. גם למיקום המחסנים יש השפעה של המחיר - ככל שהמחסנים קרובים יותר למרכז, כך המחיר עשוי להיות גבוה יותר. 

לפני שאתם מקבלים החלטה באיזה מחסנים לבחור כדי לשמור על הציוד שלכם - בקרו במקום ובדקו שהציוד שלכם הולך להישמר כיאות. 

 

אחסנה במכולות

אחסון במכולות משמש עסקים שונים לצרכים שונים ורבים. חברות רבות מוצאות את האחסון במכולות כמשתלם, חברות מסויימות יעדיפו לשכור מכולה לצורך האחסון, אחרות יעדיפו לרכוש מכולות בעצמן. 

כמובן שיש יתרונות שונים לרכישה מול השכרה. התועלת של שכירת מכולה היא כמובן המחיר - אתם רק שוכרים את המכולה לתקופת האחסון ואתם לא צריכים להתעסק ברכישה, בשינוע שלה, בנדל"ן ובתחזוקה שעלותה גבוהה. אתם לא צריכים להתעסק עם השכרות משנה או לתחזק אותה כשהיא עומדת ריקה בתקופות שבהן אתם לא זקוקים לאחסון. מהצד השני, רכישת מכולה פרטית שלכם מאפשרת לכם גמישות בכל נושא האחסון - מיקום, ניצול השטח ומאפשרת לכם להרוויח כסף על השכרת המכולה בתקופות שאתם לא זקוקים לה. 

מכולה היא מבנה יציב, אמין וחזק ונוחה לשימוש. ניתן לרכוש מכולות שונות לפי הצרכים שלכם. מכולות משמשות אותנו לשינועים, שינוע יבשתי, שינוע ימי (מכולה היא המתקן היחיד למעשה המאפשר שילוח ימי), כך שהמכולה תמיד תשמש אתכם - אם אתם בעלי חברה המבצעת שילוחים ללקוחות, או משכירים את המכולה לצד שלישי. 

יחד עם זאת, אם אינכם זקוקים למכולה באופן שוטף ואינכם רוצים להתעסק עם כל מה שכרוך בהחזקת מכולה, יש לכם את האופציה לשכור מכולה. אצלנו תוכלו לשכור מכולה לאחסון ולקבל את השירות הטוב ביותר. אנחנו מבטיחים לכם עמידה בלוחות זמנים, כך שאתם גם תוכלו לתת ללקוחות שלכם את השירות הטוב ביותר. 

כמובן ששכירת מכולה גם חוסכת מכם עלויות גבוהות מאוד של שכירת מבנה קבע לאחסון. החברה שלנו פועלת שנים רבות, יש לנו לקוחות רבים שממליצים על השירות שלנו. השירות שלנו מקצועי ואדיב וללא פשרות. 

ברשותנו מכולות שונות לצרכים של חברות שונות, ואתם תוכלו לבחור את המכולה שהכי מתאימה לצרכים שלכם. אנחנו לומדים את הצרכים של כל לקוח ולומדים להכיר כל לקוח, תוך מתן יחס אישי. 

המכולות שלנו מתאימות גם לאנשים פרטיים הזקוקים לאחסון ציוד למשל במעבר דירה, בשיפוץ הבית, במעבר לחו"ל. 

אנחנו מבטיחים לכם פרטיות מלאה, גישה נוחה ומחירים הוגנים. המכולות שלנו שמורות ומתוחזקות על הצד הטוב ביותר. 

התקשרו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר משתלמת. 

המכולות שלנו יכולות לשמש אתכם גם לצורכי מבנים ניידים או זמניים.

Font Resize
Contrast