Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

אחסון דירות - איך מתחילים

אחסון ציוד פתרונות אחסון

אחסון דירות - איך מתחילים

מחפשים מחסן לאחסון הדירה? מתלבטים איפה לאחסן ומה כדאי לבדוק? מתלבטים בין מחסן מרוחק למחסן קרוב וכמה בכלל עולה השכרת מחסן לאחסון דירה. אספנו לכם את כל המידע החשוב כדאי לכם לקרא וללמוד על הנושא רגע לפני שאתם מרימים טלפון לסגור על אחסון דירות.

מה חשוב לדעת?

חברת שירותי אחסנה היא חברה המציעה השכרת מחסנים, השכרת מכולות, אחסון ציוד ואחסון תכולת דירה. באתר תמצאו מידע רב הכולל הסברים על סוגי האחסון, עצות כיצד לבחור מחסן ומידע פרקטי על כל מה שקשור למחסנים ואחסון וגם טיפים לאחסון תכולת דירה, מה בודקים במחסן לאחסון תכולה איך אורזים את הדירה לאחסון ארוך, כיצד מחשבים נפח מחסן ונפח הציוד שברשותכם וכמובן גם ומחירים של מחסני אחסון וכמובן איך תדאגו להוציא את תכולת הדירה שלכם מהמחסן לאחר תקופת האחסון בדיוק כפי שהכנסתם אותה. אז אם הקלדתם בגוגל את הביטוי אחסון תכולת דירה, הגעתם למקום הנכון וכאן תוכלו לקבל מענה לכל השאלות הקשורות בנושא אחסון תכולת דירה וגם מעבר.

שירותי אחסנה הינה חברה המספקת מחסני אחסון דירות ותכולת משרדים . אנו נעשה הכל כדי להסביר לכם הכל, על מנת שתוכלו להבין בדיוק מה לחפש ואיזה מידע למצוא, ישנם הרבה נושאים שיש לתת עליהם את הדעת.
חיפוש מחסן לאחסון
חיפוש מחסן לאחסון יכול להתחיל בחיפוש באינטרנט, אולי תרימו טלפון לברר על מחירים או שאלות אחרות שצצות לכם. ידוע כי בשיחה הראשונה תוכלו לדעת מי עומד מעבר לקו השני. אפשר לחוש אם עונים לכם באדיבות או שממהרים לסגור את השיחה, האם מנסים להבין למה אתם זקוקים ומתאימים לכם את מה שאתם צריכים. המשמעות היא ששיחת הטלפון יכולה להצביע על סוג השירות שתקבלו מהחברה בעתיד.

לקרוא מעבר לשורות, לא פעם חיפוש באינטרנט יעלה לכם בעמוד הראשון רשימה של חברות אחסון, אבל מעבר לפניה אנו ממליצים לכם לחפש בין השורות לבדוק על המלצות של החברה, לקרוא ביקורות על החברה בידיים של איזו חברה תרצו להיות? חברה וותיקה, סביר להניח שתעבוד קשה על האמינות שלה, מתוך הנחה שביקורות רעות ירחיקו את הלקוחות. לכן עשו בדיקת רקע בגוגל, חיפוש ביקורת אמתית מכתבי המלצה שיהוו אינדיקציה טובה על שירות החברה.

איך המקום? גם אם שיחת הטלפון היתה נפלאה , עדין חשוב לבדוק עוד מספר נושאים לפני שסוגרים על אחסון תכולת דירה. כדאי מאוד להתאמץ ולהגיע לביקור באחד הסניפים שלהם, אין כמראה עיניים להתרשם מהמקום, מרמת הניקיון, האבטחה במקום ולראות את הצוות. לא פעם ניתן למצוא הבדל מהותי בין שיחת הטלפון לבין מראה עיניים של המקום. קחו בחשבון שאחסון דירה הוא לתקופה ארוכה והציוד שלכם נמצא שם, לא תרצו לגלות שהוא נהרס במהלך האחסון. בדקו על צוות החברה וראו מול מי אתם עתידים להתנהל בתקופה שבה חפציכם יהיו מאוחסנים.

מעבר למראה המקום חשוב לברר מהם התנאים, האם יש אפשרות להגיע אל המחסן במהלך תקופת האחסון לקחת או להוסיף פריטים לפי הצורך, האם יש לתאם מראש או להגיע בשעות הפתיחה. מה קורה במקרה של נזק לרכוש, האם יש ביטוח של תכולת הדירה. מהם סידורי האבטחה במקום ותחזוקת המקום בכללי. האם מבצעים הדברה, תסתכלו גם על האזור סביב האם המקום מסודר או שיש מצבורי זבל, דבר המעיד על מיני מזיקים הנמצאים בסביבה.

השוואת מחירים

השוואת מחירים חיונית לפני כל עסקה שאתם רוצים לעשות, בין אם מדובר בהזמנת הובלת דירה או במקרה של רכישת טלוויזיה או מכונת כביסה, גם בתחום אחסון דירות הכרחי וכדאי לעשות השוואת מחירים, יש לקחת בחשבון מספר נושאים להשוואה ולא להתמקד רק במחיר האחסון או בהצעת המחיר הזולה יותר , חשוב להשוואות גם נושאים שונים כגון מיקום המחסן, נגישות, אבטחה, תחזוקה ועוד.
כמה באמת עולה אחסון תכולת דירה?
מחיר השכרת מחסן לאחסון לרוב הוא מחיר חודשי, אין טעם להשתמש במושגים של שנים מאחר לרוב אחסון תכולת דירה הוא לזמן קצר של מספר חודשים, לעיתים הלקוחות שצריכים אחסון תכולת דירה לא יודעים לשער כמה זמן יצטרכו את אחסון הדירה, למשל שיפוץ של דירה יכול להתארך מעל למה שתכננו בשל עיכובים שונים, גם קבלת מפתח מקבלן יכולה להיארך בשל אילוצים שונים שלעתים אינם תלויים בו.
כמובן שככל שהאחסון ארוך יותר ניתן להתמקח על המחיר. בנוסף הצעת מחיר לאחסון תכולת דירה ניתנת לפי הערכת נפח, כך שאם נפח המחסן שלכם גדול יותר כך המחיר יהיה בהתאם , חברות האחסון בארץ בדרך כלל מתמחרים את המחיר בשיטת הקובים.

אם תערכו השוואת מחירים מסודרת תגלו שהמחירים קצת שונים בין חברה אחת לשנייה ומושפעים ממיקום המחסנים, רמת המחסנים, מכמות תכולת הדירה ופרק זמן ההשכרה של המחסן. ערכנו לכם קנה מידה פחות או יותר של תעריפי האחסנה:

מחירי אחסון דירות במחסן זול נע בין 30-40 ₪ לקוב, לרוב מדובר במחסנים שיתופיים.

השכרת מחסן לאחסון תכולת דירה במבנה בטון נע בין 40-50 ₪ לכל קוב

הערכת נפח המחסן לאחסון

הערכת הנפח היא מיומנות של בעלי המחסנים, ולא תמיד ההערכה תגיד לנו משהבו, כמו כן הערכה יכולה להשתנות מחברה לחברה או כמספר המעריכים. חשוב לבדוק מספר הצעות ולרשום אילו הערכות קיבלתם ומה המחיר לקוב אחסון, כך תוכלו לערוך השוואת מחירים מסודרת ולהשוואות תפוחים לתפוחים.

קחו בחשבון שהערת הנפח היא רק אומדן ורק ברגע האמת תוכלו לדעת מהו הנפח של אחסון תכולת הדירה שלכם, ולכן אם קיבלת הערכה של הנפח לרוב יתנו לכם טווח מסוים. שימו לב, ישנן חברות שהאינטרס שלהם הוא להעריך יותר ממה שנדרש, הרי זה בא לידי ביטוי במחיר שתשלמו. הערכת נפח מוגזמת יכולה לבוא לידי ביטוי גם בסידור המחסן. חברה מקצועית תדע לאחסן את הציוד בצורה מקצועית, שמצד אחד תשמור על הציוד לאורך השנים, למשל ארגזים המונחים על הספה לאורך זמן יכולים לגרום לשקע בספה, ומצד שני תדע לנצל את שטח המחסן בצורה יעילה ביותר, כך שאמנם תשלמו פחות אבל החברה תדע שהרוויחה אדם שימליץ עליה בעתיד.
דגשים להצעת מחיר "אמיתיית"
בקשו לקבל הצעת מחיר עבור קוב בודד. תוכלו לחשב את המחיר בהתאם למספר הקובים שיש לכם לאחסון, הימנעו מהצעת מחיר אחסון גלובלית.
וודאו שהצעת המחיר לאחסון רשום כולל מע"מ או אם יש תשלום נוסף לאחסון כגון ביטוח או מנעולים.
וודאו שהמחסן קרוב אליכם פיזית, ככל שהמחסן רחוק מכם מחיר ההובלה תעלה בנוסף אם תצטרכו להגיע למחסן בזמן האחסון תחסכו לכם זמן וכסף בנסיעה.

וודאו שתקופת השכרת המחסן לא תהיה מוגבלת או שאינכם מתחייבים להישאר לכל התקופה. כמו כן במידה ויש צורך בהארכת הזמן וודאו שהמחיר נשאר אותו הדבר.
רגע לפני שחותמים
לא משנה מה סיבת האחסון, אם לטווח קצר או ארוך, חשוב שתבחרו חברה מקצועית לאחסון תכולת הדירה שתציע לכם מחסן לאחסון דירה שישמור על הציוד שלכם. חברה שעובדת זמן רב בשוק ולא תעלם לכם יחד עם התכולה ביום בהיר או שלא תיקח אחריות אם ייגרם נזק או משהו יעלם.

חברתנו מספקת שירותי אחסון דירה מעל 30 שנים שירתנו אלפי לקוחות בשירותי האחסנה שלנו. אנו מאפשרים ללקוחותינו לבוא ולבדוק את המחסנים, מעבר לכך אנו מציעים שירותים נלווים כגון הובלה של הציוד שיכולה לחסוך ללקוחות.

הסכם השכרת מחסן לאחסון

הסכם הוא הכרחי בעת השכרת מחסן לאחסון, הסכם מבטיח כי שני הצדדים יודעים על מה הם חותמים והמחיר מאוגד בפנים, כך שאין הפתעות, החוזה מגן הן על הלקוח והן על נותן השירות. ולכם חשוב שההסכם יכיל את כל הפרטים, שיהיה יסודי ורציני. חוזה מסוג זה מראה גם על המקצועיות של חברת שירותי אחסנה, שדואגת לציוד שלכם.
מה קורה אם בציוד שלי נהרס מהגשם? או משהו נעלם? האם למישהו נוסף יש גישה למחסן? מי אחראי לכך? מי יפצה אתכם? מתי אני צריך לשלם?האם משלמים מראש או חודש בחודשו?מה קורה אם אני צריך את הציוד לפני הזמן? עדין עלי לשלם על כל תקופת האחסון? אם יוצאים באמצע החודש מחויבים לשלם על חודש מלא או שמקבלים החזר כספי?האם יש קנס יציאה או תשלומים נוספים שאתם צריכים לדעת עליהם? אלו שאלות שעולות בעת הכנת החוזה וחשוב לשים דגש לכל אחד מהתנאים על מנת שלא יהיו הפתעות לא נעימות במהלך תקופת האחסנה. לרוב לחברה מקצועית יש את כל התשובות ולרוב כל הנושאים הנ"ל יהיו רשומים בחוזה . אנו ממליצים רגע לפני שמגיעים לחתום על החוזה להכין דף שאלות שעולות לכן, ולדאוג לקבל תשובה ומעבר לכך שכל נושא יהיה רשום בחוזה.

מחסן שמור ומוגן

רגע אחרון חשוב לבדוק כי מחסני האחסון שאתם שוכרים מופרדים זה מזה, שיש ברשותכם מחסן הסגור הרמטית עד לתקרה כלמניעת כניסה של מכרסמים,ציפורים או חתולים. וודאו שיש למחסן פתחי אוורור. ובדקו כי המחסן שלכם מופרד ממחסנים אחרים, כך שהתכולה שלכם לא תתערבב עם תכולה של לקוחות אחרים.

עליכם גם לוודא כי המקום מחובר למוקד שמירה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ויש אבטחה היקפית סביב ככל שטח המחסנים.
חברת אחסון העומדת בכל הפרמטרים הללו באופן בולט והיא בעלת המוניטין הטוב ביותר משך שנים רבות בתחום אחסון דירות ללקוחות פרטיים ועסקיים.

על אחסון תכולת דירה לא מתפשרים

השמירה שלנו – מתקני האחסון שלנו מאובטחים ושמורים במגוון אמצעים: חומה גבוהה המונעת כניסה לאנשים לא מורשים, מוקד שמירה 24 שעות ביממה, הכולל מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה.
התחזוקה שלנו – אנו מקפידים על שירותי אחזקה שוטפים, החל מהדברה יזומה במקום ועד מערכת כיבוי אש בהתאם לחוק.
המחסנים שלנו – אצלנו תמצאו מבחר של מחסנים המתאימים לכל סוג ציוד, בין אם מדובר באחסון דירה או ציוד הדורש תחזוקה מיוחדת. אנו מציעים אחסנה לכל פרק זמן נדרש, החל ממספר ימים ועד מספר שנים.
המיקום שלנו – אנו ממוקמים במרכז הארץ ויש לנו סניפים נוספים כך שבכל מקום שתצטרכו אחסון ציוד, אנו נהיה קרובים אליכם, מה שיחסוך לכם בהוצאות של הובלה יקרה וזמן יקר להגיע אל המקום.
מתחמי האחסנה שלנו - אנו פועלים על פי החוק, מחזיקים ברישיונות תקפים מכל הגופים הרלוונטיים כגון מכבי אש, אישור עסקים וביטוחים של המקום והתכולה
השירותים הנלווים שלנו – אנו מציעים שירותי אחסון ציוד ושירותים נוספים כגון אריזה והובלת דירות כך שתחסכו פערי תיווך יקרים ומיותרים.

ביטוח אחסון תכולת דירה

אין זה מספיק שיספרו לכם שיש ביטוח חשוב לבקש לראות את הביטוח, לבדוק איזו חברה מבטחת מה כולל הביטוח ואת תוקפו. חשוב לבקש כיסוי ביטוח אחסון תכולת דירה עם תעודה אישית על שמכם דרך חברת ביטוח מוכרת אשר תיתן החזר כספי במקרה של נזק לרכוש שלכם, בין אם מדובר בנזק שנגרם מרעידת אדמה, פריצה,, שריפה או נזקי טבע. אחרת הביטוח לא יפצה אתכם. זכרו גם לבדוק מהם אמצעי המיגון במחסנים. חלק מחברות הביטוח מחייבות אמצעי מיגון שונים כדי שהיא תבטח את המחסנים.

מחסן לאחסון תכולת דירה צריך להיות מבוטח, אם תרצו שחפציכם יהיו מבוטחים בביטוח פרטי עליכם לערוך ביטוח לפי שווי התכולה שלכם. הביטוח אמנם בתוספת, אך עלותו החודשית נמוכה מאד ולכן כדאית ביותר.

Font Resize
Contrast