Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

אחסון דירות בתל אביב

שיפוץ של דירה או משרד דורש אחסון של ציוד לתקופה מסוימת. לעתים נדרש מרחב אחסון גדול לציוד רב. שירות של אחסון דירה נדרש גם במקרים שבהם עושים רילוקשיין לתקופה או נוסעים לטיול ארוך עם המשפחה ורוצים לשמור על החפצים האישיים והריהוט במקום בטוח. חברת שירותי אחסנה מציעה שירותי הובלה ושירותי אחסנה במספר אזורים בארץ, אחד מהם אחסון דירות בתל אביב.

אחסנה, במיוחד כאשר מדובר בתקופה ממושכת ובציוד בעל ערך רגשי, מחייבת בדיקה שהחברה האחראית על האחסון מקצועית, כדי שהציוד שלכם יהיה שמור לטווח ארוך בתנאים האופטימליים ביותר. חברה מקצועית תוכל לתת את השירות הטוב ביותר ואת האחריות על הרכוש השמור באחסון.  

גרים באזור המרכז? אנו מציעים שירותי אחסון דירות בתל אביב והסביבה

יחידות אחסון בתל אביב והמרכז לאחסנת חפצים או סחורות

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לחייג: 072-3387333

או להשאיר הודעה 

 

שירותי הובלה ואחסנה

אחסנה של רכוש הבית כוללת את ההובלה של הציוד. אנו בחברת שירותי אחסנה מציעים לכם שירות הובלה ואחסנה כך שהקשר שלכם הוא מול חברה אחת. בחירה באופציה זו תחסוך לכם זמן וכסף רבים בחיפוש אחר נותני שירותים שונים. 

 

היכולת שלנו לספק לכם במקום אחד את שני השירותים הללו במסגרת אחת היא הבחירה הטובה ביותר עבורכם, ואופציה זו תקל עליכם ביום המעבר, שהוא גם כך מורכב ומתיש מאוד.

יש לכם רהיטים שאתם צריכים לאחסן לזמן קצר או ארוך? הזמינו שירות של אחסון רהיטים

 

ביטוח אחסנה של תכולת הציוד

לציוד שלנו יש ערך רב: ספרים שאספנו במהלך השנים, אלבומי תמונות של המשפחה, מזכרות ששמרנו לאורך השנים. לחלק מהחפצים שלנו אין תחליף, ואין מחיר בכסף. עם זאת, אנו יודעים שאסונות וגניבות עלולים להתרחש, וחשוב להיזהר ולהיערך אליהם מבעוד מועד. אנו פועלים לשמור על מקום סגור ומאובטח, כך שאנשים לא יסתובבו במתחם האחסון ללא הרשאה. אנו דואגים לאבטחה מלאה של המקום ולביטוח של תכולת הציוד. מרגע שקיבלתם את הפוליסה, תוכלו ליצור קשר עם חברת הביטוח ולוודא שאכן קיימת פוליסה כזאת ושכל סעיפי הביטוח הכוללים גניבה ו/או נזק נכללים בתוכה. 

 

אפשרות אחסנה של פריט בודד באחסנה בתל אביב – להזמנת אחסון פריטים בודדים

 

מתחם האחסון - לעבוד לפי החוק

חלק חשוב בבחירת חברת אחסנה מחייב לבדוק שאכן אתם פונים אל חברת אחסון מקצועית ולא רוכשים שירות אצל אדם שיש לו מחסן בחצר האחורית של הבית והוא מנסה לעשות באמצעותו רווח מהצד. בדקו את חברת האחסון שאתם פונים אליה, את הניסיון, את השירותים ואת היכולת שלה לשמור היטב על החפצים שלכם. חשוב להגיע אל אזור האחסון, לראות את המקום, להכיר את אנשי הצוות ואת סידורי האבטחה והניקיון במקום. חברה מקצועית היא חברה שיש בבעלותה שטח סגור של מחסנים, עם כל הנדרש לאחסון בטוח.

אחסון דירות לטווח ארוך וקצר בתל אביב – שירותי הובלה ואחסנה

מחירים מיוחדים לתושבי תל אביב והסביבה

אחסון תכולת דירה בתל אביב במחיר זול – בהתחייבות!

 

בחרתם חברת אחסנה, סגרתם את כל הפרטים, תאריך ומחיר אחסנה כולל הובלת הדירה: בקשו חוזה מסודר הכולל את כל הסעיפים. חוזה קביל וחוקי משפטית יגן עליכם מפני מצבים ותקריות בלתי צפויים. אל תשאירו דברים לא סגורים או נושאים פתוחים. אם ידוע לכם שתצטרכו להאריך את תקופה האחסנה או לקצר אותה, ודאו שהכל רשום בחוזה ושהמחירים מחושבים בהתאם.

שירותי אחסון דירות בתל אביב

אם חיפשתם באינטרנט ובדקתם מחירים של מחסן להשכרה , ודאי מצאתם מחירים שונים. לא פעם בדרום הארץ למשל תקבלו מחיר מוזל יותר, מאחר שהשכרת מחסן זולה יותר בדרום מאשר באזור המרכז, אבל שירותי אחסון במקום מרוחק לא בהכרח תמיד משתלם. יש לקחת בחשבון משתנים שונים כגון את מחיר ההובלה שיש לעשות מן הבית אל מקום האחסנה. ככל שהמקום רחוק יותר, ההובלה יקרה יותר. שנית, אם אתם צריכים להגיע אל המחסן מפעם לפעם כדי לקחת מסמכים או ציוד אחר, יש לקחת בחשבון שיהיה עליכם לבלות בנסיעה ארוכה אל המחסן ובחזרה, נסיעות שיגזלו מכם זמן יקר. 

 

שירות אחסון דירה בתל אביב יחסוך לכם בהוצאות של הובלה ובזמן נסיעות אם אתם זקוקים לקחת מהמחסן מסמכים או ציוד אחר. אנו מספקים שירות אחסנה או שירות משולב של הובלה ואחסון ציוד. ניתן לקבל שירות המתאים לדרישות הלקוח, שירות משולב בזמן ההעברה למחסן, בזמן הוצאת התכולה מהמחסן או כל שילוב אחר בהתאם לצורך.

 

קבלת ייעוץ לאחסון דירה בתל אביב והמרכז

 מחיר אחסון תכולת דירה בתל אביב כולל את מחיר ההובלה, גודל המחסן וזמן האחסנה. אנו נסייע לכם לבחון את צרכי האחסון שלכם ולזהות פתרונות שיתאימו לכם ביותר ויתנו לכם את המענה הטוב ביותר, על מנת שתקבלו שירות יעיל המותאם לדרישותיכם, וכדי שלא תשלמו על שירותים מיותרים ושטחי אחסון לא מנוצלים.

 

מתכננים לעבוד בחו"ל או לעשות טיול ארוך עם הילדים? שרותי אחסנה בתל אביב ישמרו על הציוד שלכם ושל ילדיכם.

הזמינו שירותי אחסון תכולת דירה לתקופה קצרה או ארוכה

אחסון דירה בזמן שיפוצים

 החלטתם לשפץ את הבית? ידוע כי תקופה זו דורשת הרבה סבלנות, השיפוץ לא נגמר ביום אחד, והחיים לצד השיפוץ ממשיכים. יש המעדיפים בתקופה זו לשכור דירה קטנה לזמן השיפוץ וזאת על מנת שיוכלו להמשיך בשגרת החיים. בזמן הזה יעדיפו לשכור דירה מאובזרת על מנת לחסוך בהוצאות של מעבר דירה וסידור הבית. 

שירות אחסנה של ריהוט דירה מאפשר לכם לארוז את כל תכולת הבית ולאחסן אותה עד שהשיפוץ יסתיים. כך תהיו שקטים ורגועים שהציוד לא  נהרס בזמן השיפוץ. השיפוץ מהיר יותר מאחר שהדירה ריקה לעבודה ואתם תוכלו להמשיך בשגרת חייכם, ולאחר סיום השיפוץ תוכלו להחזיר את הציוד בשלמותו. כך תחסכו את התניידות עם כל הציוד. אנו מציעים לכם השכרת מחסן לתכולת דירה בכל גודל – כך שלא משנה כלל מה היקף התכולה שיש ברשותכם, אנו נוכל לאחסן אותה. ובזמן הנוח לכם תוכלו  לקבל את הציוד זרה, ואם השיפוץ לא הסתיים בזמן תוכלו לחדש את האחסון לתקופה נוספת.

על שירות אחסנת תכולת בית פרטי שמעתם? לחצו כאן להזמנת השירות

 

מעבר דירה

רכישת דירה היא צעד משמעותי בחיים. לא פעם הקבלן מתחייב על תאריך לקבלת המפתח, אבל מניסיון חיים, תמיד יש עיכובים בקבלת טופס 4 בין אם מדובר על כך שהקבלן לא סיים בזמן כפי שהתחייב או שהעירייה מעכבת את אישור טופס 4 בשל אי הכנת המקום למגורים. 

ההוצאה הכבדה של תשלום משכנתא יחד עם שכירות היא מעמסה כבדה הדורשת פתרונות יצירתיים, כגון השכרת דירה קטנה יותר לתקופה או מעבר להורים עד לכניסה לדירה. 

אחסנת תכולת דירה לזמן מוקצב מאפשרת לכם להתנייד בקלות בתקופה מורכבת זו.כך תוכלו לחסוך בעלויות ולהגיע אל דירת החלומות רגועים יותר, כשהציוד שלכם לא צריך לשרוד מעברים רבים, והתכולה שלכם תהיה מאוחסנת במחסנים מאובטחים. אחסון ציוד במחסנים או במכולות אפשרי דרכנו ללא כל התחייבות, עם חידוש השירות מחודש לחודש.

 

רילוקיישן וטיולים בעולם

החיים מלאי הפתעות, הצעת עבודה ממש מפתה מעבר לים, או טיול שחלמתם לעשות עם הילדים, תאילנד או אוסטרליה, לאן שתבחרו, דורשים התארגנות בהתאם. לעתים תצטרכו לפנות את הדירה ולאחסן את הציוד שלכם. אולי מסיבות כלכליות כמו השכרת נכס שברשותכם, תבחרו באופציה המשתלמת - לאחסן את הציוד שלכם ולהשכיר את הדירה. 

כל התכולה שלכם יכולה להיות מאוחסנת במחסנים, כך תוכלו להיות שקטים כי החפצים היקרים לכם נמצאים במקום בטוח ופרטי, וכשתחזרו מהטיול או מהעבודה בחו"ל תוכלו להשמיש את הציוד שלכם שוב.

 

טרם קיבלתם את המפתח מהקבלן? אחסנת תכולת דירות בתל אביב!

 

אחסנת תכולה לעסק

בעלי עסקים שונים הזקוקים לאחסון סחורות לתקופה ארוכה או קצרה, שירות שיכול להתאים לכם במקרים שונים, סחורות שהגיעו מיבוא וזקוקות לאחסון זמני, מחסן קטן שאינו יכול להכיל את כל הסחורה או ארכיון שיש לפנות בו מקום, ישנה אפשרות להעביר חלק מהציוד למחסנים חיצוניים, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

מעבר העסק למקום חדש לעתים דורש התארגנות שונה, או במקרה שהחלטתם לסגור את העסק ויש לכם סחורה או ציוד שתרצו לאחסן לפרק זמן ארוך או קצר. המחסנים שלנו נמצאים תחת בקרה ואבטחה, ואנו דואגים לניקיון המקום ולשמירה טובה על הציוד שלכם.

שירותי אחסון תכולת דירה והובלה לדירות ומשרדים

החפצים שלכם יאוחסנו במתקני אחסון מודרניים שנבנו בסטנדרט גבוה למטרה ייעודית של שירותי אחסון ומתוחזקים בקפידה. כל המחסנים שלנו מאווררים, מסודרים ומאובטחים. המחסנים מצויידים בבקרת אקלים מותאמת לשמירה על התכולה מפני נזקי רטיבות או יובש. נוהלי האחזקה כוללים ריסוס שיטתי למניעת נזקי חרקים ומכרסמים, וכמובן אבטחה נאותה.

יש גם אפשרות לשכור מכולה לאחסון במרכז לתקופה של חודש במחיר של 40-25 ש”ח לקו”ב

אזורי שירות של אחסון דירות במרכז: תל אביב, ראשון לציון, רחובות, גדרה, רמת גן, גבעתיים, פתח תקווה, חולון, בני ברק, בת ים, קריית אונו, רמלה, לוד, אלעד, ראש העין, נס ציונה, יבנה, יהוד, אזור, אור יהודה, גבעת שמואל.

Font Resize
Contrast