Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

אחסון דירות המדריך המלא

אחסון דירות במרכז

אחסון דירות המדריך המלא

אחסון תכולת דירה לזמן קצר או ארוך דורשת התארגנות בבחירת המחסן ומחיר המחסן ערכנו עבורכם מדריך שיעשה לכם סדר בבחירת מחסן לאחסון תכולת דירה ומחירים. בירת מחסן הנותן שירות אחסון תכולת דירה שישמור על הציוד שלכם לא חברות המציעות שירות ללא כיסוי. מאמר שיסביר למה כדאי לבחור בנו שירותי אחסנה לאחסון הדירה שלכם.

חיפוש שירותי אחסון תכולה באינטרנט?

האינטרנט הפך לכלי חיפוש קל ונוח, אין צורך לטייל או להתקשר לחברות השונות המציעות שירותי אחסון דירה, אנו גם לא שואלים חברים או מכרים על שירות שהם קיבלו. למעשה אנו מסתמכים על מה שכתוב באינטרנט, ולא פעם אנו מתפתים לזול ביותר שמציעים לנו, מבלי שנבדוק באמת מה עומד מאחורי ההצעה המפתה של אחסון תכולת דירה.

יחד עם זאת חשוב להבין כי השוואת מחירים אינה מסתיימת בחיפוש המחיר הזול ביותר לשירותי אחסון דירה, אלא יש צורך להשוות עוד נושאים שמדובר בשירות או מוצר שנו רוצים לרכוש, למשל, אם החלטתם לרכוש טלוויזיה או מכשיר חשמלי, מספיק שתבדקו כי מדובר באותה חברה ובאותו דגם ותוכלו להשוואות מחירים. אבל לעומת זאת אחסון תכולת דירה השוואת מחירים יהיה שונה לחלוטין, מאחר שהשירות אינו מסתיים במחיר ויש מקום לבדוק נושאים נוספים שיש לבדוק, למשל יהיה קשה לבדוק מחיר בין מחסן הממוקם בקרבה יתכן המציע לכם אמצעי מיגון מתקדמים לבין יחידת אחסון הממוקמת במחסן של אדם מסוים ללא כל השגחה או תחזוקה של המקום.
לעבוד מסודר - לעבוד נכון

מקום המחסן

אחד הפרמטר החשובים לבחירת מיקום לאחסון תכולת דירה הוא המיקום של המחסן, לא תרצו למצוא עצמכם נוסעים שעות רבות במטרה להגיע למחסן לחפש מסמכים או להוסיף ציוד, אבל מיקום המחסן אינו מסתכם רק במחסן עצמו מעבר לכך על החברה לדאוג למספר נושאים שיבטיחו את הפעילות התקינה של המקום

אישורים להפעלת מתחם האחסון

כל עסק חייב אישורים להפעלת המקום, האישורים ניתנים לאחר בדיקה כגון שירותי כבאות אש, שירותים להפעלת עסק וכדומה. לצערנו שמענו לא פעם על מקומות שעובדים ללא רישיון המוכר בהם זוגות שמצאו עצמם יום לפני החתונה שלהם בלי אולם, כוון שהאולם פעל ללא רישיון וסגרו לו את המקום. כך גם בתחום של שירותי אחסנה, עסקים שעובדים ללא רישיון פועלים ללא ההיתרים הנכונים, ללא אישור מהרשות המקומית ובטח ללא אישור מכבי אש.

מעבר לכך שהציוד שלכם נמצא בסכנה בכל זמן האחסון, אתם יכולים למצוא כי העסק שלכם בר מקום או שהציוד שלכם אינו שמור כפי שהובטח בשל ההחלטה של הרשויות לסגור את המחסן שלא קיבל היתר ואינו עומד בתנאים הנדרשים.

ביטוח המקום

אחד הנושאים שאתם בודקים על מחסן לאחסון תכולת הדירה ואסור לכם להתפשר עליו הוא קיומו של ביטוח מתאים. תחום שירותי האחסנה הוא תחום פרוץ שכל בעל שטח יכול להציע שירותי אחסנה אבל רבים מהם ינסו לחסוך בהוצאות על מנת למקסם את שורת הרווח שלהם, אחת הדרכים למקסם את הרווח הוא לחסוך בעלויות של אבטחת המקום וביטוח המקום.
תוכלו לקרוא על מה לבדוק לפני בחירת שירות אחסון תכולת דירה ומה עושה את חברת שירותי אחסנה למובילה בתחומה בכתבה הבאה.

תנאי תחזוקה

שירותי אחסנה המציעים שירותי אחסון דירה ושירותים נוספים הם הרבה יותר מהשטח עצמו. אחד הנושאים החשובים שיש להם עליהם דגש באחסון הוא שמירה נאותה על שירותי התחזוקה במקום. סחורה שעומדת במחסנים או במכולות יכולה בקלות להיות מוקד חי ותוסס של מכרסמים ומזיקים נוספים. חברת שירותי אחסנה המכבדת את עצמה תדאג באופן שוטף לדאוג למקום, לבצע ריסוס אחת לתקופה, לוודא שסביב למחסנים אין מפגעים שיכולים ליצור נזקים לתכולה.
למעשה מדובר בתחזוקה שוטפת של המקום על מנת להבטיח שהציוד נשמר ומוגן.
מה עושים?
רגע לפני שאתם סוגרים על חברת אחסנה על אחסון הציוד שלכם, אתם מתגברים על הבושה והלא נעים ושואלים על כל ההיתרים והתעודות שיש ברשותם המעידות על הימצאות אישורי היתר מהרשויות החוק, אישור מהעירייה, אישור משירותי הכבאות, ביטוחים הנדרשים וריסוס.
אל תסמכו על האמירה שהכל תקין ואל תתביישו לשאול זכרו מדובר בציוד שלכם ועל כך שאתם משלמים להם שישמרו עליו, ורק אתם תבטיחו שאכן הציוד שלכם שמור אם תדאגו לבדוק את כל הנדרש מראש ולחסוך לכם עוגמת נפש וריצה לבתי משפט בעתיד.

היכן ממוקם המחסן?

אחסון תכולת דירה יכולה להיות לזמן קצר או ארוך בהתאם לצרכים שלכם, ישנם מקרים שתצטרכו להגיע אל המחסן בחיפוש אחר מסמך או פריט אחר. אצלנו תוכלו לעשות זאת באופן שוטך כמעט בכל רגע.
האם ניתן להוזיל את עלויות אחסון תכולת דירה?
בעת בחירת מחסן לאחסון תכולת דירה חשוב לבדוק את כל הנושאים שרשמו מעל. ובכל זאת כדי להוזיל את העלויות של אחסון תכולת הדירה,אנו ממליצים לכם לערוך השוואת מחירים בין שתיים או שלוש חברות אחסון דירות המציעות לכם את אותו מפרט של שירות, זכרו להשוואות תפוחים בתפוחים. אנו מבטיחים לכם שבחברת שירותי אחסנה, פועלת להציע ללקוחותיה את השירות המקצועי ביותר ופועלת להבטיח ללקוחותיה את המחירים הכי אטרקטיביים בישראל.
חפשו מחסן שתואם לצורך שלכם
אחת השגיאות של שוכרי מחסן הוא לשכור מחסן שגדול מדי ואינו מתאים להם, יש לקחת בחשבון כי השכרת מחסן נמדדת לפי קוב, לרוב האנשים מידת קוב לא אומרת כלום, ולכן הם נוטים לשכור מחסן גדול יותר ממה שהם צריכים. חשוב להתאים את גודל המחסן לציוד שלכם, גם אריזה נכונה וסידור המחסן בצורה נכונה יבטיח שתנצלו את המרחב במחסן בצורה אופטימאלית ותחסכו מאות שקלים בשנה. חברת אחסנה בעלת ניסיון תדע להתאים לכם את גודל המחסן בהתאם לצרכים שלכם.

עלויות ההובלה ביחס לעלויות האחסנה

אם אתם גרים ברעננה או בחולון, לדוגמה, כדאי מאוד שתעשו שימוש בשירותי אחסון תכולת דירה במרכז ולא באזור אחר. ממספר סיבות, ראשית ההובלה של הציוד אל המחסן המרוחק והחזרתו לאחר תקופת האחסון תייקר לכם את האחסון הובלה למרחק רב באה לידי ביטוי במחיר שאתם משלמים על ההובלה. שנית, מחסן הקרוב אליכן יהיה לכם הרבה יותר נוח להגיע למקום בכל עת שתזדקקו להכניס משהו נוסף מהמחסן או להוציא משהו שאתם צריכים.
אחסון דירה בתל אביב
זכרו , מחיר אחסון תכולת דירה נקבע על פי פרמטרים שונים אבל יש לקחת בחשבון שככל שיש לכם יותר תכולה וככל שמשך זמן האחסנה ארוך יותר כך המחיר זול יותר. לדוגמה אחסון תכולת דירה לרילוקיישן שלרוב היא לתקופה ארוכה, תהיה זולה יותר בתשלום החודשי ביחס לאחסון תכולת דירה לשיפוצים שלרוב האחסון הוא לפרק זמן קצר יותר.

מחיר אחסון דירה

מחיר האחסון נקבע על פי פרמטרים שונים, כגון גודל המחסן, זמן השכרת המחסן ועוד. אבל נושא חשוב הוא מיקום המחסן, באזור המרכז מחירי השכרת המחסנים יהיה יקר יותר מאחר שמדובר בנדל"ן שהוא יקר יותר. אבל מצד שני גישה נוחה למחסנים, הקרובים אליכם, שיש דרכי גישה נוחים אליהם חשובה. נושא נוסף שחשוב לבדוק הוא רמת המחסנים, ישנם סוגים שונים של מחסנים, אחסנה במכולה מול אחסנה במחסן, מחסן שהוא רק שלכם או מחסן של כמה שוכרים יחד. ככל אלה יכולים להשפיע על איכות השירות שתקבלו ועל השקט הנפשי שלכם.
השוני בין המחסנים בא לידי ביטוי בין השכרת מחסן לאחסון תכולת דירה לבין מחסן המיועד לאחסון סחורות לבעלי עסקים. אחסון של סחורות יבשות או סחורות שיש צורך באחסון מיוחד, למשל מחסנים שלא יעמדו בשמש או אחסון במכולות שמאפשר לאחסן ציוד במכולות ואף לשנע אותן.

אחסון תכולת דירה

אחסון הדירה חשוב לעשות בצורה נכונה על מנת למנוע ממזיקים שונים להגיע אל הציוד שלכם ולכרסם בו. מאחר שמדובר בפריטים אישיים חשוב לכם שהם ישמרו לאורך כל תקופת האחסון ולא יהרסו. מחסן שאינו אטום היטב יביא לכניסה של חרקים ומכרסמים להגיע אל הציוד שלכם. מים עומדים במכונת כביסה או במדיח יביא לריח איום במחסן שידבק לציוד שלכם. לכן חשוב לבדוק שיש לכם יחידת אחסון פרטית ונעולה ולא יחידת אחסון משותפת שבה כל התכולה במתחם אחד גדול.

אחסון משותף מתאים לאחסנה של פריטים ספציפיים, ואינה מתאימה לכל סוג אחסנה. הבדל בין יחידת אחסון פרטית לבין חלל אחסנה שבה לכולם יש גישה לפריטים שלכם באה לידי ביטוי במחיר אבל חשוב לכם שהציוד שלכם יהיה מאובטח ולא תהיה לכל נועד להגן על הפריטים שלכם ובחירה בשירות לא מתאים, עשויה להביא ליותר נזק מאשר תועלת

Font Resize
Contrast