Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

אחסון תכולת דירה

אחסון תכולת דירה - כמה מקום שדרוש לכם ולכמה זמן שצריך

?עוברים דירה? משפצים
?נוסעים לחו''ל לתקופה ארוכה
?ירשתם תכולה ואין לכם היכן לאחסן אותה
?צריכים מקום לאחסון תכולת הדירה

 אין מחירים כאלה

תעריפי אחסון תכולת דירה הנמוכים ביותר שתמצאו:

עלות השכרת מכולה 20' (כ-33 קוב' נפח) לחודש בפתח תקווה עומדת על 900 ₪ בלבד + מע"מ.

 התכולה שמורה ובטוחה

שטח האחסנה שלנו מגודר, מואר, מצולם, שמור,  מוגן מפני גניבות ושריפות, עובר הדברה באופן קבוע.

 כמה מקום וזמן שצריך

רשותנו מאות של מכולות אחסנה במגוון גדלים ונפחים. כך באפשרותנו להציע לכם כל נפח ושטח אחסנה, ולכל פרק זמן נדרש: חודש, חודשיים, חצי שנה... כמה זמן ומקום שדרוש לכם.

 אתם בידיים טובות

כחלון אס.אי.אי אחסנה בע"מ מציעה מגוון שירותי אחסנה לפרטיים וחברות כבר מעל ל-40 שנה. את כל הניסיון שצברנו אנחנו מעמידים לשירותכם בבחירת המכולה המתאימה, בשיטות אחסנה ובקבלת תמורה מלאה בעבור כספכם.

 

לפרטים נוספים בדבר אפשרויות אחסון תכולת דירה,
ולתאום ביקור וסיור התרשמות במתחם האחסנה שלנו התקשרו עכשיו 072-3387333

למי מתאימים שירותי אחסון תכולת דירה?
מטבע הדברים לבעלי דירות ובתים. אחסון תכולת דירה אצלנו הוא פתרון מעולה, נוח, בטוח וכמובן זול בכל אותם מקרים בהם אתם חסרים במקום:

 שיפוץ דירה 

זה יכול להיות בגלל שאתם נכנסים לשיפוץ הבית ורוצים לפנות את הדירה מתכולתה כדי לשמור עליה תקינה וראויה.

 מעבר דירה

זה יכול להיות לאותו פרק זמן בין המועד שמכרתם נכס ועד שתכנסו לבית חדש ובינתיים צריך לאחסן את התכולה.

 נסיעה לחו"ל

בין אם אתם בשליחות בחו"ל, נסיעה ארוכה, טיול סביב העולם... תהיה הסיבה אשר תהיה, אם ברצונכם לשמור על התכולה תקינה וראויה - אנחנו הכתובת.

 תכולה בירושה

ירשתם דירה או נכס. התכולה יקרה לכם הן ברמה הרגשית והן בזכות ערכה הריאלי. אבל... היכן תאחסנו את הכול? שירותי האחסנה שלנו הם הפתרון האידאלי.

ויש גם את קהל בעלי המשרדים

לא כל תכולה שכבר אין לה מקום במשרד צריכה להגיע לגינזך. במקרים רבים נאגרים במשרד תיקים, ציוד, ריהוט, ואפילו מסמכים שתופסים המון מקום, מפריעים להתנהלות התקינה ועל הפעילות ב'שוטף'. למה שלא תקלו על עצמכם? מאחסנים את התכולה אצלנו לפחות עד שתחליטו מה לעשות איתה. בסופו של יום יתברר לכם שזו הדרך הזולה לייעל ולשפר את זרימת העבודה.

ולמה דווקא אנחנו?

כי ברשותנו מתחם האחסנה הגדול ביותר המשתרע על פני 200 דונם ובהם מאות של מכולות אחסון בכל הגדלים. כך תמיד יהיה בשבילכם מקום בכל גודל, שטח או נפח נדרש.  אל 40 שנות הוותק והניסיון שצברנו מצטרף גורם משמעותי לא פחות והוא עלות. כן, בגלל שאנחנו הכי גדולים באפשרותנו להציע לכם את המחירים הכי זולים. ותמיד צריך לזכור, מדובר לא רק במחסן (כמו שהייתם יכולים לשכור במושב למשל) אלא בשירות אחסון תכולת דירה מלא שכולל: מתחם מגודר, נתון לפיקוח ושמירה, מצולם 24/7, הדברה.

לפרטים נוספים בדבר אפשרויות אחסון תכולת דירה,
ולתאום ביקור וסיור התרשמות במתחם האחסנה שלנו התקשרו עכשיו 072-3387333 

 

 

 אחסון תכולת הדירה לפרק זמן ארוך או קצר - מה חשוב לדעת ואיך לבחור חברה אמינה, כדי שתהיו בטוחים שהציוד שלכם יחזור שלם ובמצב טוב? בשנים האחרונות גוברים הביקושים לאחסון תכולות דירה. אם גם אתם זקוקים לאחסון תכולת הדירה שלכם, אתם ודאי רוצים לדעת איך כדאי לבחור את החברה שבידיה תפקידו את הרכוש שלכם. החברה שאליה תפנו תהיה אחראית להחזיר לכם את הציוד שלכם על הצד הטוב ביותר בתום תקופת האחסון, ומעבר לפן הכלכלי, סביר להניח שתכולת הבית שלכם כוללת מזכרות, חפצים אישיים, חפצים היקרים ללבכם, תמונות וגם מסמכים חשובים. 

 

אז איך לחפש חברת אחסון שתשמור היטב על הרכוש שלכם?

אז כמובן ברור לנו כי את הרכוש שלנו נפקיד רק בידיה של חברה מסודרת. התחילו מלבדוק שהחברה שפניתם אליה היא חברה חוקית ולגיטימית המחזיקה באישור המעיד על קיומה ואישור הפעלתה. ללא אישור כזה, החברה לא תוכל לבצע ביטוחים לרכוש שלכם ולא תוכל לקבל חיבור למכבי האש. 

כל חברת אחסון צריכה להציב מיגונים לאזור האחסון, האזור צריך להיות תחום ונעול ולאפשר גישה רק לצוות וללקוחות. האזור צריך להיות מגודר ומצולם 24 שעות, כאשר מצלמות הבטיחות צריכות להיות מחוברות לחברת אבטחה המגיעה באופן מיידי במקרה של פריצה.

כמו כן כחלק מתקינות הפעלת מחסנים יש להציב במקום גלאי עשן ואש, מטפי כיבוי אש וחיבור מיידי למכבי האש.

למרות זאת ובנוסף לכך, הציוד במתחם ובכלל זה הציוד הפרטי שלכם צריך להיות מבוטח בחברת ביטוח אשר תשפה (תפצה) אתכם במידה שנגרם נזק לרכוש.

 

המחסנים

המחסנים אשר בהם יאוחסן הרכוש שלכם צריכים לעמוד בסטנדרטים מסויימים. 

בפועל, כל אדם המחזיק בבעלותו שטח פרטי יכול להציב עליו מחסנים ומכולות ולהשכיר אותם לאחסון. ודאו כי החברה שפניתם אליה רצינית ומסודרת, ויודעת לתפעל את המחסנים. 

על המחסנים להיות יבשים, קרירים, אטומים היטב, נקיים ומאווררים, כך שגשם לא יחדור ויגרום לרטיבות של הציוד, מכרסמים לא יפגעו בחפצים שלכם ושלא ייווצר טחב במחסן.

 

מיקום המחסנים 

היכן המחסנים ממוקמים? 

המחסנים והמכולות יושבים על נדל"ן, שהדין לגבי הוא כדין כל נדל"ן - ככל שהוא קרוב למרכז - מחירו עולה. 

ייתכן שמחסנים מרוחקים מאזור המרכז יהיוו פתרון טוב מבחינתכם, אך קחו בחשבון שלעתים יעלה צורך בחפצים השמורים במחסנים, זה יכול להיות מסמך חשוב, בגדים, צעצועים שהילדים רוצים ועוד. קחו בחשבון שמחסנים הממוקמים הרחק מאיזור המגורים שלכם יצריכו נסיעות ממושכות אליהם ועלויות של זמן ודלק.

 

כמה עולה אחסון

המחיר משתנה ותלוי כאמור במיקום המחסנים, באיכות המחסנים, ברמת השירות שתקבלו. כמו כן בחברות מסוימות תוכלו להזמין גם שירותי אריזה והובלות ובכך תחסכו לעצמכם התעסקות והתנהלות מול חברות שונות, כאשר תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

אחסון תכולת דירה לזמן קצר או ארוך או קצר דורשת התארגנות בבחירה של חברת אחסון שתאכסן עבורכם את הציוד שלכם, בחירת המחסן והמחיר. בחירת חברת אחסון הנותנת שירות אחסון תכולת דירה שישמור על הציוד שלכם, כך שבסיום תקופת האחסון תוכלו לקבל את הרכוש שלכם במלואו ותוכלו להשתמש בו, ללא נזקים או הרס.

 

שירותי אחסון תכולה באינטרנט?

אין צורך לטייל בין חברות אחסון שונות או להתקשר לחברות השונות המציעות שירותי אחסון דירה, האינטרנט קל ונוח. גם באינטרנט לרוב נסתמך על מה שכתוב, ולא פעם אנו מתפתים למחיר הזול ביותר שמציעים לנו, מבלי שנבדוק באמת מה עומד מאחורי ההצעה המפתה של אחסון תכולת דירה.

 

השוואת מחירים לאחסון תכולת דירה

 

יחד עם זאת חשוב להבין כי השוואת מחירים אינה מסתיימת רק בהשוואת מחיר של שירותי אחסון דירה, אלא יש צורך להשוות עוד נושאים שמדובר בשירות או מוצר שאנו רוצים לרכוש, למשל, אם החלטתם לרכוש מכונת כביסה, אין זה מספיק מספיק שתבדקו את המחיר בלבד, יש לבדוק את הדגם, הפונקציות, החברה ועוד. השוואת מחירים של אחסון תכולת דירה יהיה שונה לחלוטין, יש מקום לבדוק נושאים שונים, מיקום המחסנים, גישה, אבטחה, תחזוקה, ביטוח ועוד. למשל להשוואות בין מחיר מחסן הממוקם בקרבה ביתכם המציע לכם אמצעי מיגון מתקדמים, לבין יחידת אחסון הממוקמת במחסן של אדם ללא כל השגחה או תחזוקה של המקום.

מחיר האחסון נקבע על פי פרמטרים שונים, החל ממיקום המחסן ועד גודל המחסן, יש לקחת בחשבון שבחירת מחסן מרוחק, דורש הובלה למחסן וחזרה שמייקר את החסון כמו כןאם חשובה לכם גישה נוחה למחסנים, שהיו קרובים אליכם, חשוב לבחור מחסן הקרוב אל ביתכם.

סוג המחסן, אף היא חשובה, ישנם סוגים שונים של מחסנים, מחסן שהוא רק שלכם, מחסן של כמה שוכרים יחד, אחסנה במכולה ,אחסנה במחסן. סוג המחסן  להשפיע על איכות השירות שתקבלו ועל השקט הנפשי שלכם.

 

אחסון תכולת דירה לסיכום

אחסון תכולת דירה יש לעשות בצורה נכונה על מנת לשמור על הציוד, מאחר שמדובר בפריטים אישיים חשוב לכם שהם ישמרו לאורך כל תקופת האחסון ולא יהרסו. יש למנוע הרס שלו על ידי מזיקים שונים שעשויים להגיע אל הציוד שלכם ולכרסם בו. מחסן שאינו אטום היטב או שלא נעשים בו פעולות הדברה, יביא לכניסה של חרקים ומכרסמים להגיע אל הציוד שלכם. מים עומדים במחסן או במכונת כביסה או במדיח יביא לריח איום במחסן שידבק לציוד שלכם.

הקפידו לבדוק שאכן אתם שוכרים מחסן שהוא  יחידת אחסון פרטית שלכם ורק שלכם, ולא יחידת אחסון משותפת שבה כל התכולה במתחם אחד גדול.

Font Resize
Contrast