Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

דגשים בבחירת מחסנים להשכרה

דגשים בבחירת מחסנים להשכרה

דגשים בבחירת מחסנים להשכרה

שירותי אחסנה הוא תחום רחב מאוד הכולל סוגים שונים של אחסנה, אחסנה למגזר הפרטי שכולל לרוב אחסון תכולת דירה לזמן קצר או ארוך, בשל מעבר דירה, רילוקשיין וכדומה. אחסנה למגזר העסקי שכולל בתוכו שלל אפשרויות של אחסון לזמן קצר או אחסון לזמן ארוך, מחסנים להשכרה, מכולות להשכרה ועוד.
כך או אחרת בחירת מקום לאחסון מחייבת לבדוק פרמטרים שונים לשם בחירה נכונה שתביא לבעל העסק או לבעל הרכוש שהחפצים או הציוד במקום מוגן ושמור ותיתן לו שקט נפשי להמשיך בעיסוקיו. יש לקחת שבחירה לא נכונה יכולה לעלות בכסף רב ובמפחי נפש מיותרים בהחלט.

מחסן השכרה במרכז או בצפון מה עדיף?

יש הטוענים כי כמה שיותר רחוק מהמרכז כך המחיר ירד בעת השכרת מחסנים, אכן בצפון אזורי התעשייה רבים ואכן השכרה של שטחים זולה יותר אבל יש לקחת בחשבון שהשכרת מחסנים בצפון דורשת מכם לא פעם לשנע את הציוד למרחק רב, שהחסכון של המקום מתבזבז על שינוע סחורות. פעמים רבות שירותי אחסנה במרכז מהווים יתרון שקל ונוח להגיע אל הסחורה בכל רגע נתון, המחסנים לרוב נמצאים על צירי תנועה מרכזיים המאפשרים בקלות לשנע את הסחורה והן להגיע אליה מתי שאתם זקוקים למחסן.

מחסנים להשכרה במרכז הארץ

עליה במספר המחפשים מחסנים להשכרה במרכז הארץ עלה מאוד בשנים האחרונות, בעיקר במגזר העסקי, בעלי חנויות המייבאים סחורה, מעדיפים לייבא סחורה רבה ובכך להוזיל עלויות, חברות שמייבאות סחורות לתעשייה או בעלי עסקים שזקוקים למחסן קבוע לסחורה שלהם.
בשל הדרישה למחסנים החלו להופיע חברות רבות באזור המרכז המציעות שירותי אחסנה במרכז, חלקן מציעות את שירותן באזורי תעשיה במרכז, כגון בנתניה, בראשון לציון וביהוד. לצד אלו יש המקימים את המחסנים במושבים ובישובים השונים. הכוללים אנגרים גדולים המיועדים להשכרה.
הסיבות לעלייה בדרישה למחסנים היא ממספר סיבות.
ראשית יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים לייבא את הציוד בעצמם ולא לסמוך על יבואנים. יבוא של סחורה הוא עסק יקר ובכדי להוזיל עלויות העדפה היא להזמין כמות גדולה ובכך להוזיל את שינוע הסחורות. הסחורות המגיעות לארץ יש לאחסן אותם. מתוך ראייה שהציוד יהיה מוגן ומבוטח העדפה לאחסן בחברות המציעות שירותי אחסנה.
חנויות מחזיקות מלאי גדול שלא תמיד נוח וקל לאחסן בחנות, לכן העדפה היא לאחסן לעיתים במכולות עצמן את הסחורות עד לאפשרות של העברתן לחנות, בכך החנות חוסכת מקום של אחסון יקר בחנות ומאפשר לשכור חנויות קטנות יותר או מספר חנויות במתחמים שונים מאשר חנות אחת גדולה.
הרבה יותר זול וקל לשכור שירותי אחסנה מאשר לשכור מחסן, השכרת מחסן באופן אישי דורשת מבעל העסק לשכור את המקום, לשלם ארנונה, חשמל ואף לדאוג לשירותי אבטחה למקום וביטוח. אל פעם חברת הביטוח תעלה קשיים שמדובר בציוד יקר ותדרוש להוסיף למחסן דלתות חסינות וכדומה, דבר המייקר יותר את האחסון. חברת אחסנה המציעה שירותי אחסנה שמכללת במחיר את העלויות הנ"ל וחוסכת לבעל העסק לא רק כסף אלא גם התעסקות עם כל הבירוקרטיה סביב.
אין הגבלה של מקום, בעוד שמחסן שאנו נשכור או נקנה, מעבר להתעסקות של הבירוקרטיה מסביב, מחסן שנשכור תמיד יהיה מוגבל במקום, עם גידול העסק או יבוא עוד סחורות נצטרך לחפש מחסן גדול יותר או לשכור מחסן נוסף הדורש שוב התעסקות נוספת בהכנת המחסן וביטוח המקום. חברת אחסנה במרכז מקצועית, תציע שטחי אחסון ללא הגבלה, גם לאחר תקופה שכמות הסחורה יורדת, בעל העסק יחויב על השטח שהוא שוכר ולא על מחסן ריק, כך שניתן בכל עת להוזיל עלויות של ההשכרה בהתאם לכמות הסחורה שיש ברשות בעל העסק או החברה.
שירותי אחסנה לפרטיים לרוב מדובר באנשים שמשפצים את ביתם ונאלצים לרוקן את הבית לתקופה ארוכה, הצורך באחסון של ציוד הבית, אם מדובר ברהיטים, ארגזי בגדים, ספרים וכדומה. בזמן שהם שוכרים בית אחר לתקופת השיפוץ או לפני כניסה לבית חדש, מאפשר להם לחסוך בעלויות של מקום, לשכור בית קטן לתקופת השיפוץ הוא חסכון בעלויות, מעבר לכך שבכל פעם יש לפרוק ולארוז מחדש, דבר שיכול לגרום לנזק לרהוט, לארונות ועוד.
אנשים פרטיים הפונים לשירותי אחסנה הם אלו שמעוניינים לעשות ריילוקשיין למדינה אחרת למספר שנים, הרצון לשמור על הציוד שיש ברשותם, אם מדובר, בספרים, דיסקים, אלבומים, בגדים, ואף רהוט של הבית. לא תמיד אנשים מעוניינים למכור הכל. רהוט שהם אספו במהלך השנים ויכול לשמש אותם שנים קדימה.

רגע לפני ששוכרים מחסן

לרוב שאנו מתעדים לשכור מחסן לשמירה על החפצים שלנו, ידוע וברור לנו שמדובר בציוד יקר ערך עבורנו, אם מדובר באלבומי תמונות או תמונות שקנינו במיטב כספנו, לא תמיד פיצוי על הרס הדברים ניתן לכמת, ויש ציוד שהוא בעל ערך סנטמנטלי עבורנו. לכן עלינו לוודא כי חברת האחסנה המספקת לנו את המחסן או המכולה לאחסון הציוד, דואגת שהציוד שלנו יהיה במקום סגור, שלא יהרס מגשם או עכברים שיכרסמו את הציוד ומעבר לכך שהציוד שלנו מאובטח, כך שאם חלילה הציוד יהרס או יגנב נקבל פיצוי כספי הולם.
כשאנחנו מחפשים מחסנים להשכרה במרכז הארץ, יש לבדוק באילו ימים ושעות נוכל להגיע אל המחסן. לעיתים האחסון הוא לתקופה ארוכה, למשל שיפוץ של בית או רילוקשיין אבל בתקופה זו יתכן כי נדרש למסמכים מסוימים או לחפץ כלשהו. חשוב שתהיה לנו גישה אל המחסן בזמנים נוחים, וככל שיש יותר שעות שניתן להגיע אל המחסן כך זה מבורך, יש לבדוק אם יש צורך להודיע מראש או שיש שעות פעילות שבהם ניתן להגיע למחסנים.

נושא נוסף שיש לתת עליו את הדעות הוא לעשות סיור במקום. סיור במקום יאפשר לכם לבדוק את רמת הניקיון של המקום, הגדרות שיש במקום והתאורה. חשוב לבדוק שממוקמים גלאי עשן ומהי רמת האבטחה במקום. לפני שאנחנו מחליטים לשכור בו מחסן, כל דבר כזה יכול להשפיע על האיכות של האחסון ולעזור לנו לישון בשקט בלילה.

לבחור חברת אחסנה

הגידול של מספר חברות אחסנה הביאה לתחרות שהיא רווח נקי של הצרכנים, בין אם מדובר באחסנה של תכולת דירה או אחסון ציוד של העסק, ההציע הגדול של חברות אחסנה הביאה להורדת מחירים ותנאי השכרה טובים יותר.

מחסנים במרכז מציעים לכם מחסנים בגדלים שונים או השכרת מכולות בהתאם לגודל הציוד שלכם. אנשי מקצוע שיסייעו לכם לבחור את המחסן הטוב ביותר בהתאם לצרכים שלכם, אחסנה לטווח ארוך או אחסנה לטווח קצר, אם יש צורך במקום ליד המחסן לפריקה וטעינה וכדומה.

ואחרון חביב כמובן המחיר, לגודל המחסן יש השפעה על המחיר והתאמה נכונה של המחסן חוסכת משמעותית, טווח המחירים מאפשר לכם לבחור את שמתאים לכם. חבורת המציעות הובלה ואחסנה במחיר אחד. יחד עם זאת חשוב לזכור שיש לבדוק איזו חברה עומדת מולכם, וחשוב שהחברה תוכל להחזיק מערך לוגיסטי מתאים ולא אדם שהחליט להשכיר את המחסנים שלו , במחסן אחד גדול ללא ללא הפרדה או ללא כל ידע או שמירה על הציוד שלכם.

מה בודקים שמחפשים מחסן לאחסון ציוד?

אחסנה במרכז או אחסנה בצפון, בכל מקום שתבחרו לאחסן את הציוד שלכם, חשוב ראשית לבדוק מספר נקודות חשובות שיקבעו את רמת האחסון ושאכן הציוד שלכם יהיה מוגן ושמור ובסוף תקופת האחסון תוכלו להנות ממנו. הבחירה של אחסון במרכז נובע מהנוחות של הגעה למקום בזמן הנוח לכם ושינוע נוח. עם זאת מאמר זה מציע את הבדיקה לכל שירותי אחסנה בכל הארץ. כך שאם העסק שלכם ממוקם במרכז יהיה לכם קל ונוח להגיע אל הציוד שהוא באזור שלכם ולא להתנייד לאזור הצפון או הדרום. כך שבסופו של דבר אם משקללים את מחירי ההובלה של הציוד הרי שלא חסכתם בכך שניידתם את הציוד הרחק ממקום העסקים שלכם.
בחירה של מחסן להשכרה באינטרנט מעלה אינספור תוצאות, עם זאת לצד חברות גדולות וותיקות בתחום השכרת מחסנים או השכרת מכולות ניתן למצוא חברות חדשות, חלקן מציעות שירות מקצועי וחלקן פחות. חשוב שתבחרו חברה איכותית שתתן לכם שירות מקצועי ואמין לכל זמן האחסון.

חשוב לבדוק היטב ולוותר על אף אחת מהנקודות שאנו מציעים לכם לבדוק.

היכן הציוד מאוחסן אחד הפרמטרים הוא לבדוק את איכות המחסן או המקום שבו מאוחסן הציוד.הציוד שלנו מאוחסן כל השנה במזג אוויר של חורף וגשם ובקיץ בתנאי מזג אוויר של שמש חזקה. חשוב לבדוק כי הציוד נמצא במקום שהוא סגור ומוגן. אם הציוד מאוחסן במכולות חשוב לוודא שמכולה לא תחת שמש חזקה שהמשמעות שהציוד בפנים יכול לההרס.

יחידות אחסון

כיצד הציוד שלכם מאוחסן? האם יש יחידות אחסון או מחסן משותף. העדיפות הן ליחידות אחסון כך אתם יכולים לנעול את הציוד שלכם מבלי שאף אחד לא יכנס וייקח בטעות. בנוסף תוכלו לשכור יחידת אחסון בהתאם לכמות הציוד שיש ברשותכם. חלק מהמקומות מציעים אחסנה במכולות שאף הם פתרון נוח לאחסון וסגירה הרמטית של המכולה.

ניקיון במקום

רמת ניקיון של המקום - נושא נוסף שיש לבדוק הוא רמת הניקיון של המקום והסביבה. מקום שהוא מלוכלך הוא מקור למכרסמים שונים. בדקו את המקום והאזור שלו, אם יש באזור שטחים שאינם נקיים הדבר יכול להשפיע על המקום עצמו. בררו אם יש במקום הדברה, ומהם סידורי הניקיון במקום.

שירותים נוספים

חברות אחסון מציעות שירותים נוספים כגון ארגזים או קרטונים לאריזה, הובלה של הציוד ושירותי אריזה. בדקו מול החברה אילו שירותים היא מספקת, כך תוכלו להוזיל עלויות.

שמירה ואבטחה

שמירה הדוקה 24/7 במקום, מערכת אזעקה וחברת שמירה הם חובה במחסנים שיש בהם ציוד באלפי שקלים, כמו כן חברות הביטוח מחייבות את בעלי המקום להוסיף אמצעי שמירה על מנת לבטח את המקום. מכאן שביטוח תכולה הוא דבר שחשוב שיהיה במקום. המבטיח כי הציוד שלכם מוגן ובעת צרה שלא תבוא הציוד שלכם מבוטח ותוכלו לקבל פיצוי במידת הצורך.

חברת שירותי אחסנה היא הוותיקה בישראל ופועלת כבר למעלה משני עשורים, אנו מספקים שירותי אחסנה במרכז. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד, ללא התחייבות. לשמוע על מגוון שירותי אחסנה במרכז שיש לנו להציע, הן לבעלי עסקים שצריכים מקום אחסון לטווח קצר או ארוך והן לבעלי דירות המעוניינים במקום בטוח לאחסון תכולת הדירה שלהם.

Font Resize
Contrast