Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

לא רק לרילוקיישן: מחסנים להשכרה בתל אביב

מחסנים להשכרה בתל אביב והסביביה

לא רק לרילוקיישן: מחסנים להשכרה בתל אביב

אם אתם זקוקים למחסן לאחסון ציוד, ייתכן שאתם זקוקים לאחסון לציוד הפרטי שלכם וייתכן שאתם בעלי עסק שזקוקים לאחסון ריהוט של העסק, ציוד וסחורות. לא רק לרילוקיישן: מחסנים להשכרה בתל אביב

 

אנשים שוכרים מחסנים בתל אביב כאשר הם עוברים דירה, כאשר הם רוכשים דירה חדשה וזקוקים לזמן בין המעברים למשל לשיפוץ או כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן בפרוייקט מגורים ויש שהות בכניסה או עיכוב במתן המפתח מהקבלן. 

 

אם אתם מבצעים שיפוץ משמעותי וגדול בבית שלכם אתם ודאי תרצו שהרכוש והרהיטים לא ייפגעו וכדי שלא תצטרכו לחיות בצפיפות ובחוסר נוחות, תוכלו לאחסן את הריהוט שלכם במחסנים, כך שהרכוש יישמר במקום סגור ומוגן.

 

אם אתם עושים רילוקיישן, לא תמיד תרצו או תצליחו למכור את כל הריהוט והרכוש שלכם, ואם תרצו לשמור אותו למועד שובכם לארץ, תחפשו מחסנים להשכרה בתל אביב או במרכז או במקום אחר בארץ. כדאי לשכור מחסנים לאחסון תכולת דירה בקירוב למקום המגורים שלכם. 

 

מקרים נוספים שבהם אנשים זקוקים לשירות

 הם בקבלת ירושה גדולה הכוללת ריהוט שרוצים לשמור או מכשירים חשמל שרוצים לשמור עליהם. מקרה נוסף הוא שהמצב הכלכלי לא מאפשר יותר

לגור בדירה משלכם, ומשום כך החלטתם לחזור לגור אצל ההורים לפרק זמן מסוים. מה תעשו עם כל הריהוט ומכשירי החשמל שלכם? הרבה אנשים משקיעים ברכישת ריהוט יקר ומכשירי חשמל ואלקטרוניקה, וכאשר הם חוזרים לגור אצל ההורים הם מעוניינים לשמור עליהם במקום בטוח כדי לקחת אותם כשיחזרו לגור בדירה משלהם.

 

הדברים שחשוב לקחת בחשבון כאשר מחפשים שירותי אחסון בתל אביב

 

למה לשכור מחסנים בתל אביב לאחסון הציוד שלכם 

 

אם אתם גרים באזור המרכז, אחסון הציוד שלכם באתר מחסנים בתל אביב והסביבה יקל עליכם מאוד את ההתנהלות מול הציוד שלכם. 

במידה שעברתם לגור דירה פרטית שלכם ועברתם לגור אצל ההורים אתם עשויים לרצות להוציא מדי פעם ציוד מהמחסנים. אחסון בתל אביב יקל עליכם שליפה של הציוד בכל עת ויחסוך מכם נסיעות ארוכות ומורכבות שתצטרכו לבצע במידה שהציוד שלכם יהיה שמור במחסנים מרוחקים כמו מחסנים בצפון הארץ ומחסנים בדרום. 

מחסנים בדרום ומחסנים בצפון עשויים להציע לכם אחסון תכולת בית במחירים אטרקטיביים יותר מאשר מחסנים בתל אביב אולם יש לקחת בחשבון את הזמינות שיש לציוד שלכם כאשר המחסנים ממוקמים בתל אביב והסביבה, וכן את עלויות הרכב הכרוכות בנסיעות לצפון ולדרום וכן את משך הנסיעה שתצטרכו להקדיש רק כדי להוציא חפץ או מסמך מהאחסון. 

 

קחו בחשבון שאם אתם עוברים דירה או בונים בית או מחכים להיכנס לדירת קבלן, אתם עשויים להזדקק למסמכים שונים לאורך התקופה ולעתים תצטרכו להגיע למחסנים רק כדי להוציא מהארגזים שלכם תעודה כלשהי או אישור כלשהו. 

 

לכמה זמן ניתן לממש שירותי אחסון בתל אביב

 

למרות המיקום המרכזי, גם בתל אביב אין לכם הגבלות זמן על אחסון הציוד או הרכוש שלכם. בין אם אתם מנהלים עסק או אנשים פרטיים. 

 

אם יש ברשותכם ציוד רב שאתם זקוקים לתחלופה שלו מדי פעם, למשל שינוי והחלפת הריהוט בבית הקפה שלכם, ואת יתר הריהוט אתם רוצים לשמור בזמן הזה במקום בטוח, אחסון תכולה בתל אביב הוא הפתרון בשבילכם. תוכלו לפנות להשכרת מחסנים בתל אביב ללא הגבלת זמן.

 

התקשרו אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבי המתאימה לכם - אצלנו תקבלו אחסון בתל אביב בצורה מקצועית וללא פשרות 

 

אם אתם עושים רה לוקשיין ועוברים לגור בארץ אחרת, תוכלו לאחסן את הרכוש שלכם במחסנים בתל אביב גם לאורך שנים רבות ללא הגבלה. 

 

אם אתם נוסעים לפרק זמן לשליחות במדינה אחרת, ונשלחים לשנה אחת או שנתיים, או מתכננים לשהות בחו"ל לפרק זמן קצוב, ובפועל אתם מעריכים את משך שהותכם במדינה הזרה ודוחים את חזרתכם לארץ, גם אז תוכלו לפנות אלינו ולקבל הארכה של פרק הזמן של האחסנה. 

 

כמה זה עולה?

 

מחירים של אחסון תכולה בתל אביב הם שונים. המחירים נקבעים בהתאם לתנאים שונים. למשל:

 

  1. מיקום המחסנים. מאחר שהמחסנים נדרשים בתשלומי ארנונה ומסים שונים, המיקום המדויק משפיע ישירות על מחיר האחסון. בתל אביב יש מחסנים באזורים שונים ברחבי העיר וגם ביניהם יש הפרשים במחירים השונים ובמסים המשולמים בכל אזור ואזור.
  2. במידה שהמחסנים נמצאים באזור המרכז אך לא בתל אביב המחיר יורד בדרך כלל ועדיין אתם נשארים באזור המרכז מבחינת הנוחות והנגישות
  3. ככל שאתם מתרחקים כך לרוב יורד מחיר האחסנה
  4. המחיר נקבע על פי השטח שאתם זקוקים לו לאחסון הדברים שלכם
  5. המחיר נקבע על סמך השירות שאתם מקבלים, כאשר הפרמטר הכי חשוב בשירות הוא רמת התחזוקה - ניקיון והדברה, איוורור, שמירה ואבטחה, מערכות הגנה וכיבוי אש, כיסוי ביטוחי ועוד הם חלק מהתנאים המינימליים לשמירה על הרכוש שלכם על הצד הטוב ביותר

 

Font Resize
Contrast