Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

מחסנים להשכרה באשדוד

שיפוץ של דירה או משרד דורש לעתים אחסון של התכולה (ציוד וריהוט) לתקופה. שירות של אחסון דירה נדרש גם במקרים שבהם אנשים יוצאים מחוץ לישראל במסגרת רילוקשיין לתקופה או יוצאים לטיול ארוך  ורוצים שהציוד יישמר במקום בטוח. חברת שירותי אחסנה מציעה שירותי הובלה ושירותי אחסנה במספר אזורים בארץ.

אחסנה לתקופה ארוכה במיוחד מחייבת פנייה לחברה מקצועית שתוכלו לתת בה אמון ותוכלו להיות רגועים שהציוד שלכם יהיה שמור פרק זמן ממושך בתנאים האופטימליים ביותר. חברה מקצועית שתוכל לתת את השירות הטוב ביותר ואחריות על הרכוש שלכם. 

גרים באזור הדרום? אנו מציעים שירותי אחסון דירות באשדוד

אחסון תכולת דירה באשדוד במחירים זולים

הזמינו שירותי אחסון תכולת דירה לתקופה קצרה או ארוכה

יחידות אחסון באשדוד לאחסון חפצים או סחורות

ביטוח מלא על כל תכולת האחסון – כלול במחיר

כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לחייג:

או להשאיר הודעה 

מה חשוב לדעת על אחסון דירות ומשרדים?

אחסון תכולת דירה 

את הרכוש שלכם תרצו כמובן לשמור במקום סגור ומאובטח. בתום תקופת האחסון תרצו לקבל אותו בדיוק כפי שהיה כאשר השארתם אותו, ולכן חשוב לבחור חברת אחסון מקצועית שתדאג לציוד שלכם היטב.

אנו נלווה אתכם למן ההתחלה - בנוסף לשירותי אחסנה אנחנו מספקים שירותי הובלה. כך, נוכל להסיע בעבורכם את הציוד מהבית אל המחסנים, להעניק לכם שירות אחסנה מקצועי והובלה בסיום האחסנה, כך שלא תצטרכו לחפש במקביל גם חברת הובלות ולשאת בהוצאות נוספות.

היכולת שלנו לספק לכם במקום אחד את  שני השירותים הללו בעת ובעונה אחת היא בחירה הטובה ביותר עבורכם ואופציה זו תקל עליכם ביום המעבר, שגם כך הוא מורכב ומתיש מאוד.

יש לכם רהיטים שאתם צריכים לאחסן לזמן קצר או ארוך? הזמינו שירות של אחסנת דירה

ביטוח אחסנה של תכולת הציוד

הציוד האישי שלכם הוא יקר עבורכם, הרבה יותר מערכו הכספי, מאחר שלא תמיד ניתן למצוא לכל דבר תחליף, ודאי לא לחפצים בעלי ערך סנטימנטלי: תמונות של בני המשפחה, מזכרות שאספתם במהלך החיים, מסמכים חשובים, חפצים שקיבלתם מבני משפחה שנפטרו ועוד. 

אנו שומרים על מתחם אחסון סגור ומאובטח, שאנשים מבחוץ לא יכולים להסתובב בו. אנו דואגים לאבטחה מלאה של המקום ולביטוח של תכולת הציוד.  

אפשרות אחסנה של פריט בודד – להזמנת אחסון פריטים בודדים

מתחם האחסנה - לעבוד לפי החוק

פנייה אל  חברת אחסנה מצריכה בדיקה בראש ובראשונה שאכן אתם פונים אל חברה מקצועית ולא רוכשים שירות בחברה לא מקצועית או שציוד לא שמור היטב. בדקו את החברה, את הרקע שלה, את הניסיון שלה ומה כולל השירות שהיא מספקת. 

חשוב שתגיעו אל המקום, תפגשו את נציגי החברה, תבדקו את סידורי האבטחה והניקיון במקום. חברה מקצועית היא חברה שיש בבעלותה שטח סגור של מחסנים עם כל הנדרש לאחסון בטוח.

אחסון דירות לטווח ארוך וקצר – שירותי הובלה ואחסנה

בחרתם חברת אחסנה, סגרתם את כל הפרטים, המחיר, מתי ולכמה זמן האחסנה והובלת הדירה? בקשו חוזה מסודר וחתום שכולל את כל הסעיפים, כולל זמני הגעה למקום ומיקום המכולה או המחסן. חוזה מסודר יאפשר לכם לתבוע בעתיד במקרה של תקלה או מקרה לא צפוי. 

חשוב לא להשאיר דברים לא סגורים. אם ידוע לכם שתצטרכו להאריך את תקופה האחסנה או לקצר אותה, ודאו שהכל רשום בחוזה ושהמחיר בהתאם.

שירותי אחסון דירה באשדוד - מה לבדוק

מחיר של אחסון דירה נקבע בהתאם למשתנים שונים, כגון מיקום המחסן, גודל המחסן ותקופת האחסון, אבל על מנת לקבל מחיר הוגן, ההמלצה שלנו היא לבקש מספר הצעות מחיר. אם קיבלתם מחיר מוזל בהרבה, בדקו מה עומד אחרי ההצעה, ייתכן שמדובר בהשכרת מחסן במקום מרוחק שלא בהכרח תמיד משתלם. 

יש לקחת בחשבון פרמטרים שונים, למשל - הובלה מרוחקת מתאימה רק במקרה שאין לכם צורך להגיע למחסן במהלך תקופת האחסנה. אם אתם  צריכים להגיע אל המחסן לקחת מסמכים או ציוד אחר, יש לקחת בחשבון את זמני הנסיעה אל אתר האחסון ואת נוחות ההגעה כמו כבישים וצירי תנועה.

אחסון דירה באשדוד יחסוך לכם בהוצאות של הובלה וזמן נסיעות אם אתם צריכים לקחת מהמחסן מסמכים או ציוד אחר. ייתכן שאחסון באזור מרוחק יותר בדרום הארץ יהיה זול יותר, אך לא בטוח שיהיה לכם נוח להגיע אליו במידת הצורך.

אנו מספקים שירות אחסנה באשדוד או שירות משולב של הובלה ואחסון ציוד. ניתן לקבל שירות המתאים לדרישות הלקוח, שירות  משולב בזמן ההעברה למחסן, בזמן הוצאת התכולה מהמחסן או כל שילוב אחר בהתאם לצורך.

קבלת ייעוץ לאחסון דירה באשדוד והסביבה

מחיר האחסון נקבע על-פי מספר שאלות: האם האחסנה כוללת שירותי אריזה, שירותי הובלה, מה שטח האחסון שתזדקקו לו, מהו פרק זמן האחסנה הנדרש לכם ועוד. 

אנו נבדוק יחד איתכם מהם צרכי האחסון שלכם ונציע לכם אחסון שיתאים לכם ביותר. כמו כן אנו מספקים  מגוון שירותים נלווים כגון הובלה ואריזה, הכל תחת קורת גג אחת.

בעלי עסקים וגם אנשים פרטיים נזקקים מפעם לפעם לאחסון של ציוד ורכוש. אם זה עקב מעבר דירה, שיפוץ משרדים, אחסון סחורות, נסיעה ממושכת לחו"ל ועוד.

בעלי עסקים רבים נזקקים מפעם לפעם לשירותי אחסון סחורות לתקופה ארוכה או קצרה - אם זה לאחסון  סחורות שהגיעו מיבוא, סחורות לפני שליחה ליצוא, עיכובי משלוחים ועוד.

שירותי אחסון תכולת דירה והובלה לדירות ומשרדים

 תכולת דירה כדאי לאחסן במתקני אחסון מודרניים שנבנו בסטנדרט גבוה למטרה ייעודית של שירותי אחסון המתוחזקים בקפידה: המחסנים צריכים להיות מאווררים, מסודרים ומאובטחים כדי להבטיח שהציוד שלכם יישמר לאורך כל תקופת האחסנה בתנאים אופטימליים, בין אם מדובר בפרק זמן קצר או ארוך. האחזקה כוללת ריסוס שיטתי למניעת נזקי מכרסמים ואבטחה במקום.

אחסון תכולת דירה עקב שיפוץ  

שיפוץ הבית דורש סבלנות. שיפוץ יכול להימשך על-פני שבועות ואף חודשים, ולא פעם השיפוץ אורך יותר זמן ממה שתיכננתם. 

יש המעדיפים בתקופת שיפוצים לשכור דירה אחרת, וזאת על מנת שיוכלו להמשיך בשגרת החיים. רבים יעדיפו לשכור דירה מאובזרת על מנת לחסוך בהוצאות ובטרחה של סידור הבית הזמני. 

שירות אחסנה של אחסון דירה מאפשר לכם לארוז את תכולת הבית ולאחסן אותה עד שתקופת השיפוץ תסתיים. כך תהיו שקטים ורגועים שהציוד לא  נהרס בזמן השיפוץ. תקופת השיפוץ עשויה אף להתקצר מאחר שהדירה הריקה תאפשר עבודה נוחה יותר. 

כך אתם נהנים משקט נפשי כאשר הרכוש שלכם שמור ומוגן, אתם ממשיכים בשגרת חייכם הרגילה בתקופת השיפוץ, ולאחר סיום השיפוץ תוכלו להחזיר את הציוד בשלמותו אל ביתכם המשופץ. כך תחסכו את ההתניידות עם כל הציוד. 

אנו מציעים לכם שכירת מחסן לתכולת דירה בכל גודל – כך שלא משנה כלל מה היקף התכולה שיש ברשותכם, אנו נוכל לאחסן אותה לכל פרק זמן שתזדקקו לו. במידה שהשיפוץ לא הסתיים בזמן, תוכלו להאריך את האחסון לתקופה נוספת.

מתכננים לעבוד בחו"ל או לעשות טיול ארוך עם הילדים? אחסנת תכולת דירות!

מעבר לרילוקיישן או טיול לתקופה ארוכה דורשים התארגנות בהתאם. תוכלו לחסוך בהוצאות אם במקום להשאיר דירה נעולה עם ציוד תבחרו באופציה המשתלמת ותאחסנו את הציוד שלכם בזמן שתשהו מחוץ לישראל, מה שיאפשר לכם גם להשכיר את הדירה שלכם. אתם תוכלו להיות שקטים כי הרכוש הפרטי שלכם נמצא במקום בטוח עד שתחזרו.

טרם קיבלתם את המפתח לדירה? שירותי אחסנת דירות

קבלן המתחייב לתאריך מסירת הדירה ומתעכב מביא משפחות רבות לקושי כלכלי של תשלומי משכנתא במקביל לשכירות, ולכן רבים בוחרים לתקופה קצרה לחפש דירה קטנה יותר או לעבור להורים לתקופה קצרה. 

הציוד שבביתכם אף הוא נושא הדורש התארגנות לאותה תקופת זמן. אחסנת תכולת דירה לזמן מוקצב מאפשרת לכם להתנייד בקלות בתקופה מורכבת זו. כך תוכלו לחסוך בעלויות שכר הדירה ולהגיע אל דירת החלומות שלכם רגועים יותר כשהציוד שלכם מחכה לכם.  

אצלנו התכולה שלכם תהיה מאוחסנת במחסנים מאובטחים. אחסון ציוד במחסנים או במכולות אפשרי דרכנו ללא כל התחייבות עם חידוש השירות מחודש לחודש.

Font Resize
Contrast