Side Area Logo
ברוכים האים לאתר שירותי אחסנה. כאן תוכלו למצוא מגוון שירותי אחסון, מכולות וקונטיינרים למכירה והשכרה. אנו דוגלים בסטנדרטים גבוהים של שירות, איכות ומקצועיות
הצטרפו אל מעגל החברים שלנו
 

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה

מחסנים להשכרה

הצורך בשירות מחסנים להשכרה , אחסון של תכולה לבעלי עסקים או אחסון תכולה לאנשים פרטיים אינו שונה בהרבה, הסיבות יכולות להיות שונות אם מדובר במעבר דירה, שיפוץ המשרד, אחסון סחורות שהגיע ביבוא ועוד.

בעלי עסקים רבים מפעם לפעם יכולים להיזקק לשירותי אחסון סחורות לתקופה קצרה או ארוכה - סחורות לפני שליחה ליצוא, עיכובי משלוחים, סחורה שהגיע ביבוא או התרחבות העסק.

שירותי אחסון לעסקים

תכולת סחורות או תכולת דירה כדאי לאחסן בחברת אחסון המציעה מחסנים להשכרה שנבנו בסטנדרט ומתוחזקים בקפידה: המחסנים צריכים בעלי רמת תחזוקה גבוה, מאווררים ומאובטחים. וזאת כדי להבטיח שהציוד שלכם יישמר לאורך כל תקופת האחסנה בתנאים אופטימליים. תחזוקה הכוללת ניקוי המקום והרחקת מטרידים שונים וכלל ריסוס למניעת נזקי מכרסמים.
לכל ציוד יש צורך שונה באחסון, ישנם סחורות הזקוקים לאוורר של המקום, ישנם ציודים שהם בעלי משקל כבד או ציוד שהוא גדול ויש צורך במחסנים גדולים. חשוב לבחור חברת אחסון שתדע לתת מענה בהתאם לסוג הציוד.
אחסון תכולת דירה עקב שיפוץ

שיפוץ הבית שכולל שיפוץ מלא דורש מכם לעבור לתקופה קצרה מהבית ולרוקן אותו. חברת שירותי אחסנה מאפשרת לכם לאחסן את תכולת הבית לתקופה קצרה עד לסיום השיפוץ.
בזמן השיפוצים בעלי הבית נדרשים לשכור דירה אחרת, כדי שיוכלו להמשיך בשגרת החיים. רבים יעדיפו לשכור דירה מאובזרת על מנת לחסוך בהוצאות ובטרחה של הובלת הציוד וסידור הבית הזמני.
אחסון תכולת דירה מאפשר לכם לארוז את תכולת הבית ולאחסן אותה עד לכל אורך תקופת השיפוץ, כך תהיו שקטים ורגועים שהציוד שלכם שמור ומוגן בזמן השיפוץ. תקופת השיפוץ עשויה אף להתקצר מאחר שהדירה הריקה תאפשר עבודה נוחה יותר.
כך אתם נהנים משקט נפשי כאשר הרכוש שלכם שמור ומוגן, אתם ממשיכים בשגרת חייכם הרגילה בתקופת השיפוץ, ולאחר סיום השיפוץ תוכלו להחזיר את הציוד בשלמותו אל ביתכם המשופץ.
שירותי אחסנה יכולים להיות לרהיט אחד או מספר ארגזים או לתכולת בית שלמה בהתאם לצרכים שלכם, שלא משנה כלל מה היקף התכולה שיש ברשותכם, גם זמן האחסנה יכול להשתנות בין אם מדובר בתקופה קצרה מאוד או ארוכה מאוד. תוכלו לאחסן אותה לכל פרק זמן שתזדקקו לו. במידה שהשיפוץ לא הסתיים בזמן, תוכלו להאריך את האחסון לתקופה נוספת.

טרם קיבלתם את המפתח לדירה? שירותי אחסנת דירות

אם רכשת דירה חדשה יש מצבים שהקבלן המתחייב לתאריך מסירת הדירה, אך מתעכב מסיבות שונות, דבר היוצר קושי כלכלי למשפחות רבות , בשל תשלומי משכנתא במקביל לשכירות, ולכן רבים בוחרים לתקופה קצרה לחפש דירה קטנה יותר או לעבור להורים לתקופה קצרה, עד לקבלת המפתח.
אחסנת תכולת דירה לזמן מוקצב מאפשרת לכם להתנייד בקלות בתקופה מורכבת זו. כך תוכלו לחסוך בעלויות שכר הדירה ולהגיע אל דירת החלומות שלכם רגועים יותר כשהציוד שלכם מחכה לכם.

מיקום המחסנים

מיקום המחסנים יכול להיות קריטי אם מדובר בציוד שיש להגיע אלינו אחת למספר ימים או שבועות, עסק המחזיק ציוד במחסן ונדרש להגיע אליו במטרה להוציא ציוד, חשוב שהמחסן יהיה בקרבת העסק שלו. יש לקחת בחשבון שמחסנים הממוקמים במרכז, מחיר אחסנה יהיה יקר יותר, בסופו של דב מדובר בנדל"ן.

מחסנים מרוחקים מאזור המרכז יהיוו פתרון טוב מבחינתכם, אם אתם מתכננים אחסון לתקופה ארוכה ואתם יודעים שלאורך כל התקופה אין לכם צורך בציוד שאוחסן. אם אתם זקוקים לציוד מהמחסן קחו בחשבון שמחסנים הממוקמים הרחק מאיזור המגורים שלכם יצריכו נסיעות ממושכות אליהם ועלויות של זמן ודלק.

מה לבדוק לפני שכירת מחסן לציוד

שמירה במקום – בסופו של דבר מדובר ברכוש שלכם לא הייתם רוצים שהוא יהיה לא מאובטח או שמור. חשוב לבדוק כי מתקני האחסון מאובטחים ושמורים במגוון אמצעים: מקום מגודר היטב המונע כניסה לאנשים לא מורשים, שמירה של חברת שמירה המבטיח שמירה 24 שעות ביממה, הכולל מצלמות אבטחה ומערכות אזעקה.
תחזוקה במקום – לכלוך בסביבת המקום, הרי זבל כל אלה מעידים על מצב תברואתי לקוי. חשוב לבדוק אם יש שירותי אחזקה שוטפים, החל מהדברה יזומה במקום ועד מערכת כיבוי אש בהתאם לחוק.
מצב המחסנים – בחירה של מחסן חשובה האם מדובר באחסנה במחסן סגור או במכולה, ואם במכולה היכן ממוקמת המכולה, האם היא חשופה בשמש או במקום מוצל . האם לציוד שלכם יש צורך תחזוקה מיוחדת.
המיקום המחסנים – האם המחסנים ממוקמים במרכז הארץ או בדרום הארץ לכך יש השפעה על היכולת שלכם להגיע למחסנים בעת הצורך. בנוסף יש לקחת בחשבון שמחיר ההובלה עולה ככל שהמחסנים מרוחקים. חשוב לבחור מחסן הקרוב אליכם, מה שיחסוך לכם בהוצאות של הובלה יקרה וזמן יקר להגיע אל המקום.
האם המקום פועל כחוק - חברת אחסון חייבת לפעול על פי החוק להחזיק ברישיונות תקפים מכל הגופים הרלוונטיים כגון מכבי אש, אישור עסקים וביטוחים של המקום והתכולה

שירותים נוספים - חברת אחסון תדע להציע ללקוחותיה שירותים נוספים כגון הובלה של הציוד או הובלת מנוף בעת הצורך, אריזה ועוד כך שתחסכו פערי תיווך יקרים ומיותרים.
כל מתחמי האחסנה הוקמו מתוך מטרה אחת: לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

כמה עולה אחסון

המחיר משתנה ותלוי כאמור במיקום המחסנים, באיכות המחסנים, ברמת השירות שתקבלו. כמו כן בחברות מסוימות תוכלו להזמין גם שירותי אריזה והובלות ובכך תחסכו לעצמכם התעסקות והתנהלות מול חברות שונות, כאשר תוכלו לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

 

מחפשים מחסן להשכרה?

התקשרו עכשיו 072-3387333

Font Resize
Contrast